Hakkımızda

Translate TR Tercüme Bürosu
İngilizce Tercüme Bürosu

Tercüem Dilleri

Tercüme Yaptığımız Tüm Dillerin Listesi

Hakkımızda

TranslateTr Tercüme Bürosu

2015 yılında kurulan firmamız 8 yıldan beri noter yeminli tercüme bürosu olarak hizmet vermektedir.

Translatetr.com, kaliteli ve güvenilir tercüme hizmetleri sunan bir tercüme bürosudur. Büromuz, uzman tercümanlar ve son teknolojik araçlarla donatılmıştır ve müşterilerine en hızlı ve etkili şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir. Farklı dillere tercüme yapmakta uzmanlaşmış olan Translatetr.com, tüm dünyadan müşterilerine hizmet vermektedir. Büromuz, belgelerinizin gizliliğini ve güvenliğini önemseyen bir yapıya sahiptir ve müşterilerinin tercümeleri ile ilgili tüm sorunlarına çözüm odaklı yaklaşır.

Vizyonumuz

Translatetr.com, tercüme sektöründe lider bir konumda olmak amacıyla sürekli olarak kendini geliştirmeyi hedeflemektedir. Büromuz, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır ve tercüme sektöründeki en yenilikçi ve teknolojik araçları kullanarak müşterilerine daha hızlı ve verimli hizmet sunmak amacındadır. Translatetr.com, müşterilerine en iyi fiyat-performans oranını sunmak için çalışmaktadır ve tercüme sektöründe en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Translatetr.com, müşterilerine en yüksek kalitede tercüme hizmeti sunmak amacıyla çalışmaktadır. Büromuz, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmakta ve müşterilerine en hızlı ve güvenli tercüme hizmetini sunmak amacındadır. Translatetr.com, tercüme sektöründe adil ve eşit şekilde hizmet sunmak için çalışmaktadır ve müşterilerine en iyi tercüme hizmetini sunmayı hedeflemektedir.

 • Bilimsel Bakış Açısından Ödün Vermemek
 • Etik Kurallardan Ödün Vermemek
 • Çözüm Odaklı Olmak
 • Uluslararası Standartlara Uygun Olmak
 • Öncü Tercüme Bürosu Olmak
 • Tercüme Sektörüne Katkıda Bulunmak
 • Güvenilir Tercümeler Sunmak

  Uzmanlık Alanlarımız

  Online Tercüme Hizmetleri

  Translatetr.com, online tercüme hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimize çevirilerinin en yüksek kalitede yapılmasını garanti etmekteyiz. İster doküman çevirisi, ister sesli çeviri gibi farklı tercüme ihtiyaçlarınız olabilir, biz her zaman size en iyi hizmeti sunmak için hazırız. Ayrıca, güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet sunmaktayız. İhtiyacınız olan her türlü tercüme hizmetine ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

  Sürekli Gelişen, Güvenilir Ekip

  Translatetr.com, sizin tercüme ihtiyaçlarınıza odaklı en yüksek kalitede, güvenli ve hızlı tercüme hizmeti sunar.

  Acil Tercüme 100%
  Güvenilir Tercüme 100%
  Hızlı Tercüme 99%
  Tıbbi Araştırma 100%
  Online Tercüme Çözümleri
  × Whatsapp Destek Hattı
  Ara